E-mail od Pana Boga do ciebie!!!


Masz wiadomość! Otrzymałeś piękny e-mail! Szybciutko, otwórz swoją skrzynkę, bo jest w niej mnóstwo e-maili od Boga! Zaloguj się w Sercu Pana Boga. Jedną z dróg pomocy mogą być właśnie książki z cyklu "E-maile od Pana Boga", oparte na słowach Pisma Świętego.

Każdego dnia możesz otworzyć książkę np. przed pójściem spać, wczytując się w któregoś z niezwykłych e-maili. Drukarnia Św. Pawła wydała serie takich książek, autorstwa Claire Cloninger. Są więc ubrane w e-maile słowa na podstawie Biblii do mężczyzn, kobiet, dzieci... Każdy znajdzie coś dla siebie. Ponieważ sama posiadam "E-maile od Pana Boga do kobiet", podzielę się właśnie jednym z takich listów od Boga do płci pięknej:

"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący". /1 List do Koryntian 13, 1/

Moja córko!

>Czy słyszałaś głos miłości? Miłość mówi łagodnie, delikatnie, czasami nawet cicho. Miłość nie wejdzie na hałaśliwy mecz z aroganckimi głosami rozkrzyczanego Świata. Przechodzi cicho przez dni, bez wielkich fanfar, zaspokajając potrzeby. Miłość stwarza atmosferę, w której ludzie w każdym wieku czują się bezpieczni i mogą się otworzyć. Zwalnia, aby usłyszeć pytanie dziecka, historie starszych, frustracje nastolatków, westchnienia zakochanych. Na miliony sposobów miłość mówi: "Ty jesteś dla mnie ważna". Także bez żadnych kazań mówi: "Bóg cię kocha".

Dlatego, Moje dziecko, idąc przez ten ożywiony dzień, mów językiem, który może usłyszeć każde serce. Mów językiem miłości.

Pan Miłości, 
>Bóg

Polecam każdemu taką książkę. Można je nabyć w katolickich księgarniach bądź znaleźć na stronie drukarni Św. Pawła www.edycja.pl 

Miłej lektury 
Agnieszka